Ücretsiz

Güvenilir İnstagram Takipçi Satın Alma

İnstagram Hesabına Kaliteli, Düşmeyen Organik Türk Takipçi Satın AL - Dakikalar İçinde Binlerce İnsan Sizi Takip Etsin

@

İnstagram Takipçi Satın AL Güvenilir

Türkiyede en çok tercih edilen sosyal medya platformlarının en başında gelen instagram’da en çok merak edilenlerden bir tanesi güvenilir takipçi satın alma konusudur. Çünkü İnstagram'da daha popüler ve fenomen olmak isteyen kişiler, tercihlerini genellikle güvenilir sitelerden instagram takipçi satın almaktan yana kullanmaktadır.

Sizde instagram takipçi hilesi gönderilerinizin daha çok beğenilmesini, daha fazla dikkat çekmesini ve daha fazla kişi tarafından takip edilmesini isteyebilirsiniz. Rakiplerinize arkadaşlarınıza yada çevrenize karşı bir adım önde olmak için kaliteli ve güvenilir hizmet satın alarak instagram takipçi sayınızı arttırmayı düşünebilirsiniz. Ucuz instagram takipçi satın almak için Takipmax.com Firmasını tercih edebilirsiniz.

instagram takipçi satın al Sitemiz full otomatik çalışmaktadır, Vermiş olduğunuz siparişler anlık olarak takipçi gönderen servise iletilir ve satın almış olduğunuz takipçiler jet hızında yüklenmeye başlar. Takipçi servisinin yoğun olduğu durumlarda 10-15'dk kadar gecikmeler yaşanabilmektedir, Eğer sipariş vermiş olduğunuz sipariş 30dk geçtiği halde hala gelmedi ise hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnstagram beğeni satın aldığınızda Beğeniler jet hızında anlık olarak gelmeye başlar, Heman gelmez ise bi anlamı zaten olmaz öyle değil mi, Beğeni satın aldığınız fotoğrafınıza yada videonuza kaç beğeni siparişi verdiyseniz otomatik olarak hemen gelmeye başlar. Tüm beğeni ve takipçi servislerimiz çok hızlıdır.

Takipçi Satın Almak İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz.?

Gündemde İnstagram takipçi yada beğeni satın almak ile ilgili pek çok yalan yanlış dolandırıcı siteler bulunmaktadır. Bu sitelere karşı kandırılmamak dolandırılmamak için bizi Takipmax.com'u tercih edebilirsiniz. Bizi tercih etmeniz için bir kaç nedenleri şöyle sıralayabiliriz.

 • İnstagram hesabınıza organik gerçek aktif türk takipçiler göndermekteyiz.
 • Ödemeler ise piyasaya göre çok daha uygun fiyatlar sunmaktayız.
 • Kullanıcı memnuniyeti ön planda olan önde gelen güvenilir sitelerdeniz.
 • Satın almış olduğunuz takipçi yada beğenileri saniyeler içerisinde göndermekteyiz
 • En Kolay ve kullanışlı bir ara yüze sahibiz.
 • Sadece satış öncesi değil, satış sonrasıda destek vermekteyiz
 • İnstagramda Takipçi Arttırma Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Takipçi sayınız belirli bir seviyeyi geçtikten sonra mesela 5-10 Bin takipçiniz olur ise sayfanıza reklam anlaşmaları yaparak para kazanma şansınız olacaktır. Sayfanızın etkileşiminizi arttırmış olursunuz ve gerçekten kaliteli ve çok fazla takipçi sayılarına ulaşmışsanız bir çok firma size dm atarak reklam teklifleri yapmaktadır. Sonuç olarak instagram takipçi arttırma gerçekten işe yarayan size para kazandıran bir durumdur.

İnstagram'da Ücretli Takipçi Satın Almak Güvenli Mi.?

Takipçi satın almak elbette güvenilir ancak bazı ince detaylar vardır, Örneğin;

 • Takipçi satın almak istediğiniz site güvenilir mi?
 • Takipçi gönderilen servisler nekadar kaliteli
 • Gelecek takipçiler bot mu, gerçek mi, aktif mi, organik mi?
 • Satın alma sonrası size destek veriliyor mu?
 • Takipçilerde düşme olur ise telafi ediliyor mu?

İnstagram takipçi siteleri güvenilir mi diye düşünmek yerine tüm bu soruların cevabını öğrenke için o siteden küçük bi miktar mesela 250 Takipçi satın alarak deneyebilirsiniz, Eğer gelen takipçiler kaliteli ve beğeni yapıyorlar ise bir sonraki sefer daha fazla sipariş verebilirsiniz.

Güvenilir İnstagram Takipçi Hilesi Satan Siteler Hangileri?

İnstagram takipçi hilesi demek aslında doğru değil, Nasıl yani derseniz aslında hesabınıza gönderilen takipçiler hile ile gönderilmiyor, Gelen takipçiler bildiğiniz kanlı canlı insanlar, Biz sadece sizi takip etmelerini sağlıyoruz.

Ancak bu sözlerim ücretsiz takipçi hilesi diye tabir edilen, Sahtekar dolandırıcı siteler için geçerli değil, Sakın ama sakın bedava şifresiz takipçi denilen o sitelere instagram şifrenizi girmeyin, Hesabınız riske girebilir, O siteler güvenilir değil.

Sosyal medya kullanımı günümüzde giderek artarken İnstagram bu aşamada ciddi bir para kazanma potansiyeline sahip olup, kişileri İnstagram takipçi satın al konusunda yönlendirmektedir. Sosyal medya hesapları oluşumunun başlarında uygulamalara göre belirli işlevlere sahipti. Örneğin İnstagram bu konuda video ve fotoğraf paylaşım sitesiyken günümüzde daha farklı boyutlarda kullanım imkânına sahiptir.

İnternet kullanım yaygınlığının artmasıyla birlikte 7’den 70’e birçok bireyin neredeyse sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Geçmişte görülen televizyon ve gazete reklamlarının da bu yüzden internet üzerinde yapıldığı görülmektedir. Reklamların bu yönde kullanılması, kişilerin kolay yoldan para kazanması konusunda önünü açtı. İnstagram ucuz takipçi satın al seçenekleri ile takipçi sayınızı arttırdıktan sonra siz de para kazanmaya adım atabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Neden Satın Alınır?

İnstagram takipçi satın al güvenli siteler üzerinden yürütülen bir işlemdir. Peki neden TAKİPÇİ SATIN AL seçeneğine başvurulur? Elbette bunun temel sebepleri bulunmaktadır. Kişiler sosyal medya hesaplarını normal bir bireyden farklı olarak kullanmak istediğinden dolayı takipçi satın almak konusunda araştırmalar yaparak bu konuda atılımlarda bulunur. Sosyal medya üzerinde takipçi satın almak:
 • Takipçi sayınızı kısa sürede arttırır
 • Profilinizin büyümesini sağlar
 • Reklam veren firmaların dikkatini çeker
 • Instagram algoritmalarını düzenler
 • Para kazanmak için kapı aralar
 • Influencer ya da fenomen olmak için gereklidir.

Güvenilir takipçi satın almak için değerlendirebileceğiniz takipçi satın alma siteleri oldukça fazladır. Aratma yaparak bu sitelere erişebilirsiniz ancak her sitenin güvenirliği aynı düzeyde olmayacaktır. Bu yüzden kişilerin güvenilir takipçi satın alma siteleri arasından seçim yapması gerekir. Aksi takdirde hesabı büyütmek uğruna hesabınızı çaldırabilirsiniz.

Takipçi satan sitelerde belirlenmiş bir algoritma sayesinde takipçiler ücretler karşılığında satılır. Her sitenin belirlediği ücret ve buna denk gelen takipçi sayısı farklı olmaktadır. Dikkat etmeniz gereken unsur güvenilir ödeme sistemi, kısa sürede takipçilerin gelmesi, uygun takipçi satın al paketleri olmalıdır. Aynı zamanda profilinize dair şifre isteyen sitelerden de mutlaka uzak durmalısınız.

Takipçi Satın Alma Siteleri Güvenilir mi?

Güvenilir takipçi satın alma işlemleri farklı siteler için gerçekleştirilebilmektedir. İlk olarak akıllara elbette İnstagram gelmekle birlikte diğer sosyal medya hesaplarında da bu tarz durumlar gerçekleştirilebilir. Ancak burada instagram takipçi satın al gerçek profiller olması konusu kadar sitenin güvenilir da çok önemlidir. Daha önce takipçi satın almak konusunda kötü deneyim yaşamış bireyler de mevcuttur. Tüm takipçi satın alma siteleri güvenilir demek oldukça yanlış olacaktır. Bu konuda kötü niyetli olup hem para kazanan hem de profilleri çalan insanlar mevcuttur. Güvenilir takipçi satın alma siteleri konusunda önemli araştırmalar yaparak başlangıçta gerekirse ufak ücretlerle satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Güvenilir olabilecek bir satın alma sitesi olarak sizlere öneriler sunacağız.

En Güvenilir Takipçi Satın Alma Siteleri Hangileri?

Güvenilir takipçi satın alma siteleri, kişilerin hem parasını hem de profilini koruyan siteler olmaktadır. Bu konuda değerlendirebileceğiniz Takipcimax.com sitesi bulunmaktadır. Site uygun fiyatlı paketlerinin yanı sıra Instagram takipçi satın al ucuz mobil ödeme seçenekleri ile mobil üzerinden de ödeme sağlıyor. Aynı zamanda site içerisinde profil bilgilerinize dair herhangi bir sorgulama yapılmamaktadır. Profil linkini eklemeniz yeterli olacaktır. Kısa sürede takipçileriniz profillerinize gelecektir.

İnstagram 10 Bin Takipçi Kaç TL?

Takipmax.com adresinde bulunan uygun paketleri incelediğinizde fiyat açısından oldukça düşük meblağlar istendiğini göreceksiniz. En büyük paketinde yer alan 1.000 takipçi 30 TL paketi 10 bin takipçi için değerlendirebilirsiniz. 10 kere alacağınız bu paket sayesinde sadece 300 TL gibi oldukça uygun bir fiyatlandırma sonrası takipçilerinizi elde edebilirsiniz. Aynı zamanda indirimli dönemleri olduğundan her satın alma işlemi sonrası +100 hediye takipçi de gelecektir.

Mobil Ödeme ile Kalıcı Takipçi Alma Fırsatı

İnstagram takipçi satın alma siteleri mobil ödeme konusunda oldukça az fırsat sunabilmektedir. Site içerisinde sadece masaüstü giriş yapan kişiler değil, mobilden giriş yapanlar için de fırsatlar bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek unsur, mobil üzerinden giriş yaptıktan sonra dilediğiniz paketi seçmek ve aynı zamanda bu paketin ödemesini güvenilir şekilde yapmaktadır. Kısa süre içerisinde hesabınıza takipçi sayıları aktarılmaktadır.

İnstagram Takipçi Satın Al 10 TL ile Mümkün mü?

Bireyler Instagram profillerinde istedikleri takipçi sayısı konusunda tereddüt yaşayabilmektedir. Çok yüksek takipçi kaygısı olmayan ya da bu konuda belirli bir maddi imkânı olan profiller için 10TL ile takipçi paketi satın al seçenekleri mümkündür. Çok kısa bir süre içerisinde elde edilebilecek bu para sayesinde yaklaşık olarak 500 takipçi satın al abilirsiniz.

İnstagram takipçi satın al 10 TL seçeneğini aktif hale getirebilmek adına ana sayfada yer alan paketlerden birisini direkt olarak seçebilirsiniz. Seçeceğiniz paketlerde mevcut indirimler, hediyeler belirtilmektedir. Seçtikten sonra profil hesabınızın linki yapıştırmalısınız. Son olarak güvenilir ödeme seçenekleri ile parayı aktardıktan en geç 24 saat içerisinde takipçileriniz sayfanıza aktarılır.

İnstagram Takipçi Satın Al Düşmeyen Takipçi Sayısı

İnstagram takipçi satın alma konusunda tereddüt yaşanan konuların başında ya satın aldıktan sonra takipçim düşerse olmaktadır. Bu konuda güvenilir bir site ile çalışırsanız bu tarz bir durumun olmadığını görebilirsiniz. Ödeme sonrası takipçilerinizin gelmesi ile gün ya da günler boyunca takipçi sayınızı kontrol etmelisiniz.

Takipcimax.com sitesi, kişilere güvence verebilmek adına bazı politikaları sürdürmektedir. Site üzerinde de belirtildiği üzere belirtilen süre aralıklarında takipçiniz yoğunluktan dolayı gelmezse, vazgeçerseniz ya da profil değişikliği yapmak isterseniz site üzerinde yer alan online sohbet alanından ulaşabilirsiniz. Geri ödeme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadan paranızın iadesi gerçekleştirilmektedir.

İnstagram Sayesinde Nasıl Para Kazanılır?

Neredeyse herkesin Instagram hesabı var ancak her profil para kazanamıyor. Peki Instagram sayesinde nasıl para kazanılır? Bunu yapmanın iki farklı yöntemi bulunmaktadır. İlki hali hazırda e-ticaret yapan kişi ya da kişilerin profillerinde markasını tanıtıcı paylaşımlar yapması bulunuyor. Instagram uygulamasını günde kullanan sayısına bakıldığında kişilerin bu sayede milyonlarca kişiye ulaşıp satış yapma potansiyeli artıyor.

E-ticaret yapmak için oluşturduğunuz profilinizin başlangıç aşamasında direkt olarak büyümesi neredeyse imkânsızdır. Ancak bu durumu Instagram Türk takipçi satın al seçeneklerine sahip, güvenilir ve uygun fiyatlı siteler sayesinde çözebilirsiniz. Takipmax.com adresi bu konuda kişilere birden fazla paket imkânını uygun fiyatlarla ve güvenilir ödeme seçenekleri ile sunuyor. Sizlerde sayfanızı kısa sürede büyütebilirsiniz.

İnstagram'dapara kazanmak konusunda değerlendirebileceğiniz diğer unsur ise bir Instagram fenomeni ya da ınfluencer olmaktır. Başlangıçta kişilere bu hesaplar gibi büyümek ve yüksek takipçi sayısına sahip olmak zor gelebilir. Ancak bu tür hesapların sık sık Instagram düşmeyen takipçi satın al yöntemlerini denediğini biliyor muydunuz? Takipçi satın alarak yükselttikleri profiller sayesinde dikkatleri üzerine çekebiliyorlar.

Yüksek takipçiye sahip bir hesap büyük-küçük üretici firmalarının dikkatini çekiyor. Firmalar sattıkları ya da hizmet olarak sunduğu durumları farklı insanlara duyurmak adına, sosyal medya hesabının sahibiyle iletişime geçiyor. Arada yapılan reklam anlaşması sayesinde hikayenizde ya da gönderi postunuzda bahsedeceğiniz birkaç durum sayesinde para kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Günümüzün en çok kazandıran olayı da Trendyol link paylaşımından geçiyor.

İnstagram Para Kazanma Rehberi

Salgın koşulları ile birçok bireyin evde oturduğu düşünülünce sosyal medya üzerinden günlük para kazanma fikri oldukça cazip geliyor. Ancak bu konuda bireylerin tedirginlikleri, nasıl hareket edeceği konusunda bazı endişeleri bulunmaktadır. Aslında yapmanız gereken birkaç basit adımla sizde profilinizi zenginleştirebilir, böylece insanların dikkatini çekmeye başlayabilirsiniz.

Takipmax.com Adresinden Takipçi Satın Alın

Takipmax.com sitesi, kişilere İNSTAGRAM TAKİPÇİ olmak üzere birçok farklı paket imkânı sunuyor. instagramdan para kazanmak isteyen bir bireyin öncelikle takipçi sayısını arttırması herkes tarafından bilinen bir unsurdur. Sitede yer alan İnstagram organik takipçi satın al seçenekleri sayesinde kısa sürede takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Üstelik basit bir panele sahip olmasıyla sizlerin sadece birkaç saniyesini alacaktır. Siteye giriş yaptıktan sonra sol üst tarafta sizler için ‘Takipçi Paketleri’ , ‘Beğeni Paketleri’ ve ‘İzlenme Paketleri’ yer almaktadır. Bu paketler arasından takipçi olanı seçtiğiniz anda size 3TL gibi çok düşük bir fiyattan oluşan seçenekler oluşturulmuştur. Oldukça ucuz takipçi satın al seçeneklerinin yanı sıra indirimli günlerine özel hediye takipçi yolladıkları da görülmektedir.

Takipmax.com adresini diğerlerinden ayıran birçok unsur bulunmakla birlikte ilk adımda sizler için Instagram takipçi satın al güvenilir bir adres olduğunu belirtmek yeterli olacaktır. Yazının ilerleyen kısımlarında ise site üzerinden değerlendirebileceğiniz uygun fiyatlı paketlerden aynı zamanda sosyal medya hesabınız üzerinde dikkat etmeniz gereken farklı unsurlardan bahsedeceğiz

Düzenli Paylaşımlar Yapın

Oluşturulan her sosyal medyanın belirli bir algoritma sistemi bulunmaktadır. Mevcut algoritmalar, hesabın ne kadar aktif olduğu ve takipçilerin de ne derece paylaşımlarla ilgilendiğini göstermektedir. Bu yüzden her gün günde 1 ya da 2 adet olmak üzere paylaşımlarınızı sürekli tutmalısınız. Çünkü sahip olacağınız bu algoritma istatistikleri ileride sizler için oldukça önemli olacaktır.

Her gün paylaşım yaptığınız ve kullanıcılarınızın da bu gönderilerde etkileşime girmesi ile birlikte Instagram algoritması sizin paylaşımlarınızın işe yarar, insanlar için eğlenceli olduğu kanısına varacaktır. Bu yüzden takipçileriniz dışında bireylere de önerilmesi, Keşfet alanına düşmesine yardımcı bir durumu bulunur. İnstagram orijinal takipçi satın al seçeneği sayesinde algoritmanın ilk adımını böylece tamamlayabilirsiniz.

Reels ve IGTV Alanında İlerlemeyi Unutmayın

İnsanların sosyal medya hesaplarını kullanmasının birden fazla amacı olduğu gibi ilk aşamada eğlenmek için kullanırlar. instagram takipçi satın al en ucuz yöntemiyle elde ettiğiniz ve organik olarak gelecek diğer takipçi kitleniz için göze hitap eden, eğlenceli ve aynı zamanda kişilerin dikkatini çeken paylaşımlara ağırlık vermelisiniz.

Dikkat çekmenin en kolay yolu da burada videolardan geçmektedir. Kısa ama eğlenceli birkaç video çekmeye başlayarak devam edebilirsiniz. Reels videoları özellikle bu konuda oldukça popüler. Videolarda konu olarak:

 • Varsa satışını yaptığınız ürünleriniz,
 • Günlük rutininiz,
 • Kombin önerileri,
 • Yemek tarifleri,
 • Gezi rehberleri,
 • Akımlara Mutlaka Katılın,
 • Fotoğraf çekme-ders çalışma konusunda taktikler gibi değişik alanlarda paylaşım yapabilirsiniz.

Sosyal medya denildiğinde akıllara ilk olarak akımlar gelmektedir. Bu akımlar bir dans, bir hareket yapmak ya da bir yemek tarifi denemek olabilir. Ancak ilk göze ve kulağa çarpan genellikle popüler şarkı akımları olmaktadır. Genelde çektiğiniz videonun ne olduğu önemsenmeden bu şarkıyı kullanmanız bile ciddi getiriler elde ettirir. Aynı zamanda videolarınızı fotoğraflarınızla da oluşturmanız etkili olacaktır. İlk adımda Instagram takip satın al en güvenilir yöntemiyle gelen kullanıcılar daha sonra da ulaşabileceğiniz diğer insanlar tarafından kısa sürede profiliniz keşfedilecektir.

Hashtag Kullanın

Sosyal medyada kısa sürede paylaşımlarınızı birden fazla kişiye sunmanın bir diğer yolu da hashtag kullanımı olmaktadır. instagram etiketleri, üzerine tıklayan kişi için bu konu hakkında birden fazla içeriği doğrudan sunmaktadır. Hem belirli bir alana hitap ediyorsanız hem de Instagram takipçi satışı sonrası farklı profillere hitap etmek istiyorsanız mutlaka kullanmalısınız. #keşfet, #keşfetteyiz gibi etiketlerin size getirisi olacaktır.

Takipçilerinizle Yakından İlişki Kurun

Takipçi sayınızın artmasının temel yolu mevcut takipçilerinizi memnun etmekten geçer. Elbette varsa yaptığınız planlamanızdan sapmamalısınız. Ancak takipçilerinizin yorumlarda belirttiği, sorduğu konulara yanıt vermeniz sizleri sevmelerine ve profilinize daha sık uğramanız sebep olacaktır. Bu yüzden iletişimi belirli bir seviyede tutarak ilerlerseniz profilinizin büyüdüğünü göreceksiniz.

İnstagram Profil Alanınız Göze Hitap Etmeli

Sosyal medya hesaplarında ilk görünüm oldukça önemlidir. Her ne kadar Instagram takipçi satın al seçeneğinden faydalansanız da yapmanız gereken adımların başında profilinizi bir düzen içerisinde ilerletmek olabilir. Sayfanıza giriş yapan kişinin gördüğü bu görsel düzen ilgi çekici olacağından, profilinize verdiğiniz değeri de anlayarak takip etme olasılığını arttırır.

Profil düzeni oluşturmanın birden fazla yöntemi vardır. En sık tercih edilen yöntemler arasında belirli bir efekt seçerek hep bunun üzerinden fotoğraf paylaşımı ile aynı tonu yakalamak bulunur. Ya da efekt paylaşım sıraları oluşturabilirsiniz. Örneğin iki renkli görselin arasında bir siyah beyaz fotoğraf paylaşımı yaparak süreklilik elde etmeniz profilinizde farklı bir hava yaratmanıza sebep olacaktır.

İNSTAGRAM BEĞENİ SATIN AL

İnstagram Profili Takipçi Beğeni Dengesini Oluşturabilirsiniz, Takipçi satın almak konusunda yapılan en büyük hataların başında takipçi satın alındıktan sonra direkt olarak büyümeyi beklemek olacaktır. Özellikle firmalar arası anlaşma yaparak para kazanmak gibi bir amacınız varsa bu konuda yapmanız gereken birkaç adım daha bulunmaktadır. Temelde yapılacak tüm işlemler Instagram algoritma dengesi oluşturmak için yapılmaktadır. Bu yüzden önemli noktalar arasında bulunur.

Takipçi sayınızın yüksek olması dışında paylaştığınız gönderilerin beğeni sayısı az duruyorsa profiliniz organik bir görüntüden uzak duracaktır. Firmaların özellikle takipçi ve beğeni sayısının oranına dikkat ettiğini unutmamalısınız. TAKİPÇİ SATIN AL seçenekleri sonrası direkt olarak firmalarla iletişime geçmek ve anlaşmalar yapmak istiyorsanız Instagram beğeni satın al seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

İnstagram beğeni satın alma seçenekleri arasında da takipçi satın al gibi birden fazla paket bulunmaktadır. Sitenin genel özellikleri olan güvenilir ödeme, fiyat-beğeni sayısı seçme ve mobil ödeme seçenekleri burada da mümkün kılınmaktadır. Aynı zamanda belirtilen süre içerisinde beğenilerde istediğiniz gönderiler için sağlanacaktır.

Beğeni satın almak, İnstagram takipçi satın al seçeneğinden sadece bir noktada ayrılmaktadır. Beğenilerinizin geleceği tek bir post olabileceği gibi tüm gönderileriniz için beğeni talep edebilirsiniz. Burada acil destek kısmından iletişime geçerek talebinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Takipcimax.com site yöneticileri sizlerle iletişime geçerek isteklerinizi yerine getirecektir.

İNSTAGRAM İZLENME SATIN AL

İnstagram İzlenme Sayısı Profilinize Değer Katar Instagram video paylaşım alanları olan Reels ve IGTV, görüntülenme sayıları açısından önemlidir. İnstagram takipçi satın al güvenilir şekillerde gerçekleştirildikten sonra Keşfet aracılığı ile kısa sürede büyümek isterseniz izlenme paketleri satın al seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Keşfet’e düşmek için gündem ile alakalı bir video çekmenin yanı sıra izlenme sayılarının önemli olduğunu unutmamalısınız.

İnstagram izlenme satın al seçeneği sonrası profillerinize yansıyan görüntülenme sayısı, algoritma tarafından olumlu algılanacaktır. Uygulama paylaşım yaptığınız gönderinin daha fazla birey ile etkileşim haline girmeye uygun olduğunu kendince belirledikten sonra Keşfet üzerinde videolarınızın yer almasına izin verir. Bu sayede sizler de kısa sürede profilinizi farklı isimlere duyurmaya başlarsınız.